Звернення генеральному директору

Шановні відвідувачі, раді вітати вас на сайті мережі автосалонів «AutoPodium». Ця сторінка призначена для прямого спілкування з генеральним директором компанії - Зінченко Олександром Васильовичем. Ми прагнемо покращувати якість та сервіс обслуговування, тому для нас дуже важливо отримувати зворотній зв'язок від наших клієнтів.

Щодня наші салони та сайт відвідують сотні людей. Ми відкриті для діалогу з відвідувачами, клієнтами та партнерами. Враховуючи велику кількість звернень, засновник компанії вирішив взяти процес їх розгляду під особистий контроль. Саме для цього було розроблено спеціальну форму, що дозволяє звернутися безпосередньо до керівника компанії. Вона призначена для озвучування наступних питань:

 -      побажань щодо поліпшення робочого процесу. Тут відвідувач може задати питання, яке, на його думку, потребує додаткового опрацювання; -      пропозиції, спрямовані на покращення якості обслуговування.

-      висловлення подяки певному співробітнику за сумлінне виконання обов'язків;

-      скарга. 

Щоб висловити свою думку щодо компанії, якості обслуговування, залишити побажання або вирішити інше питання, скористайтесь онлайн-формою «Зворотній зв'язок». Директор особисто розглядає скарги та пропозиції — ми гарантуємо, що жодне питання не залишиться без відповіді. Зворотній зв'язок  клієнт отримує електронною поштою або телефоном. Звертайтесь!