Звернення генеральному директору

Шановні відвідувачі, раді вітати вас на сайті мережі автосалонів «AutoPodium». Ця сторінка призначена для прямого спілкування з генеральним директором компанії - Зінченко Олександром Васильовичем. Ми прагнемо покращувати якість та сервіс обслуговування, тому для нас дуже важливо отримувати зворотній зв'язок від наших клієнтів.

Щодня наші салони та сайт відвідують сотні людей. Ми відкриті для діалогу з відвідувачами, клієнтами та партнерами. Враховуючи велику кількість звернень, засновник компанії вирішив взяти процес їх розгляду під особистий контроль. Саме для цього було розроблено спеціальну форму, що дозволяє звернутися безпосередньо до керівника компанії. Вона призначена для озвучування наступних питань:

Саме з цією метою було розроблено спеціальну форму, яка дозволяє безпосередньо звернутися до керівника компанії та призначена для вирішення наступних питань:

  1. Побажання щодо поліпшення робочого процесу - тут відвідувач може позначити питання, яке на його думку, потребує додаткового опрацювання. Тобто висловити свої пропозиції з приводу покращення якості обслуговування;
  2. Висловлення подяки певному співробітнику за сумлінне виконання обов'язків;
  3. Скарга.

Щоб висловити свою думку щодо компанії AutoPodium і якості обслуговування, або залишити побажання чи вирішити інші питання - скористайтесь онлайн-формою «Зворотній зв'язок». Директор особисто займається розглядом скарг та пропозицій — ми гарантуємо, що жодне питання не залишиться без відповіді. Відповідь “зворотнього зв'язка” клієнт отримує на адресу своєї електронної пошти або у телефонному режимі. Звертайтесь!