наші переваги
Декілька цікавих фактів про нас
real facts
8128
проданих авто
10
років на ринку
Відгуки наших клієнтів скажуть за нас

Про нас

AutoPodium – це чудова можливість продати або придбати авто з пробігом

AutoPodium - мережа автосалонів, яка спеціалізується на покупці та продажу автомобілів з пробігом усіх марок, моделей, класу та наданні суміжних послуг. Компанія була заснована у 2011 році та за досить короткий час своєї діяльності почала займати лідируючі позиції на профільному ринку. На сьогоднішній день географія AutoPodium в Україні - це три філії у Києві та дві у Миколаєві (поки тимчасово зачинені).

 

Наші послуги

Головний принцип роботи компанії «AutoPodium» – КЛІЄНТОРІЄНТОВАННІСТЬ.

Працівники компанії регулярно відстежують ринок та вивчають потреби клієнтів, щоб задовольнити їх у 100% обсязі та з максимальною для них вигодою. 

«AutoPodium» з радістю запропонує Вам: 

-      терміновий викуп авто. Максимально вигідна ціна викупу та безкоштовна оцінка ринкової вартості автомобіля. 

-      комісійний продаж авто. Скориставшись цією послугою Ви заощаджуєте свій особистий час і продажем Вашого авто займається наш менеджер. 

-      обмін авто.
В короткий термін Ви зможете обміняти свій автомобіль на будь-який у нашій мережі з вашою (або нашою) доплатою.

-      оформлення автокредиту. Кредитуємо абсолютно усі автомобілі, які перебувають у продажу на найвигідніших умовах. Компанія «AutoPodium» співпрацює з кількома надійними банками. Фахівці підберуть найвигіднішу програму кредитування для кожного клієнта. 

-      підбір автомобіля. Пошук та підбір кращих пропозицій на автомобільному ринку відповідно до ваших уподобань. Ми будемо супроводжувати Вас на всіх етапах придбання автомобіля: від першого звернення – до повного переоформлення автомобіля.
- перевірка ЛФП. Заради безпеки наших клієнтів при покупці авто, ми надаємо послугу перевірки лакофарбового покриття автомобіля за допомогою спеціального приладу. Фахівці AutoPodium швидко визначать чи перефарбований автомобіль та виключать ризик придбання битого ТЗ за вартістю цілого.


- допомога у переоформленні авто. Оформлення автомобіля за 1 годину. 

- пригін авто з Грузії, Європи та Америки.Підберемо для Вас найкращий варіант. Гарантуємо повний супровід угоди від придбання до видачі техпаспорту. Ми працюємо без посередників, тим самим надаємо максимально вигідні цінові умови по доставці.

 

Безпека– найголовніше

У салонах «AutoPodium» представлені різні моделі легкових автомобілів від преміум класу останніх років випуску з мінімальним пробігом до бюджетних автомобілів.

Ми значно збільшили і розширили асортимент автотранспорту, який є в наявності. Розширили спектр надання послуг для вашого комфорту.

В електронній базі понад 500 транспортних засобів. «AutoPodium» гарантує своїм клієнтам (як продавцям, так і покупцям):

-      офіційне оформлення угод у вигляді укладення договору;

-      проведення угоди відповідно до законодавчих норм;

-      європейський сервіс;

-      професійні консультації. 

Працівники «AutoPodium» знають, як оформити документи за один день, як перевірити слова «не бита, не фарбована», як відрізнити ТЗ з пробігом 10 і 100 тисяч км. Ми цінуємо свою репутацію. Наше головне завдання – зробити співпрацю з нами для кожного клієнта максимально прозорою та комфортною, адже ми цінуємо Ваш час та надану нам довіру. Раді побачити Вас одним із наших задоволених клієнтів!